Гральний автомат Secrets of Christmas

Потіште себе чарами від NetEnt - автомат, який напевно викличе відчуття тепла і затишку, характерне для святкового сезону і звичайно вручить безліч подарунків. У 5-барабанний, 25-ти лінійний ігровий автомат можна грати від 1 гривні і до 7500 за спин, цей діапазон, який повинен задовольнити як випадкових гравців, так і гравців з високим рейтингом.
Нагороди цього слоту обертаються навколо функції безкоштовних обертань з можливістю множення виграшу.

Нехай Різдвяний Дух дзвонить в усі дзвіночки

Говорячи про графік, все виглядає чудово і відповідає темі. Музика настільки різдвяна, наскільки це можливо, в супроводі святкових звукових ефектів, включаючи мерехтливі куранти і сані, накладиваються пісні в міру того, як ви крутите барабани, все це додає веселою атмосфери.

Барабани розташовани навпроти вікна дерев'яного будиночка, обрамленого засніженій рамкою. Символи на котушках в основному тематичні і включають в себе золоті дзвони, які є найприбутковішими, нагороджуючи по 1250 монет, за п'ять з них на одній лінії. За ними слідують свічки, пряникові будиночки, різдвяні шкарпетки, десерти для Діда Мороза, а також сам Дідусь Мороз. Знаки з гральними картами - A, Q, K, J і 10 - утворюють на сітці малоцінні символи.

Сподіваюся всі себе добре поводились і всі отримають подарунки!

Попробуйте сыграть в наши автоматы