Гральний автомат Resident

Resident це відома гра від російського розробника Igrosoft, на тему другої світової войни. На перший погляд здається нудною, але по суті гра цікава і захоплює інтерес вже з перших спінов. Сама гра відрізняється від купи інших представлених в казіно. Дизайн звичайно аскетичний, що притаманне Igrosoft, але глибина і багатство геймплея вас не розчарує, це підтвердить величезна фан-база цієї компаніі. У грі немає точно обраної сторони конфлікту, але надмірне використання сірого кольору в палітрі гри явно натякає на російську сторону. Але по суті, це і не важливо, важлива сама ігра.

Символи та ставки

На барабанах багато військової символіки: собачі жетони, медалі, артилерійські гармати і протівогази. Внизу зображено намальований шпигун, зламує сейф і копіює різні документи. Меню просте і зрозуміле - Igrosoft робить максимально прості ігри, що б могли розібратися як новачки так і профі.
Розмір максимальної ставки - 225 монет, всього в грі дев'ять ліній. Знизу у вас таблиця виплат і довідка по грі, а також показчик активних ліній. Є можливість подвоєння, але можливість активується тільки після вибивання виграшних комбінацій.

Бонусна гра

Бонусна гра спрацьовує, коли ви отримуєте як мінімум три бонусних символу на ваших активних лініях. Вам надається можливість вибору з безлічі контейнерів, всі з яких, крім одного, містять пріз. Якщо ви виберете неправильно, раунд заканчівается. Але якщо ви відкриєте їх все, не рахуючи порожній, ви перейдете до другого бонусному раунду, де у вас буде 50% -ий шанс виграти ще більше прізів. Навіть якщо ви програєте додатковий бонусний раунд, ви все одно зможете піти з тим, що вже виігралі.
Гра не є чимось незвичайним або супер новаторським, але Resident пропонує щось для кожного, новачки відчують приємні правила, а профі великі джекпоти і азарт.

Попробуйте сыграть в наши автоматы