Гральний автомат Lucky Haunter

Від відомої команди Igrosoft виходить Lucky Haunter, слот-гра, яка, здається, відбувається в убогій таверні, і тут є все можна було б очікувати - моторошна їжа, карткові ігри і море алкоголю.

Стиль і ефекти

У грі використовується все той же стиль промальовування від руки, що й приносить грі незвичайний шарм і популярність. Але дизайн це добре, а як справи йдуть з джекпотами? З ними тут теж все в порядку.

Дія відбувається в якійсь таверні. Найімовірніше назва гри ця назва таверни, і вже ніяк не стан головного героя.
Багато ігор Igrosoft були створені ще в ті часи, коли онлайн ігри знаходилися на початку свого шляху. Можливо, саме з цієї причини гри виглядають дуже простими і дещо застарілими в порівнянні з більш свіжими пропозиціями. Але прості анімації та грубі обриси роблять цю гру чарівною, надаючи свій шарм.

Гра дуже добре продумана, і не дивно, що Lucky Haunter протрималася так довго. Інтерфейс неймовірно простий у використанні. Візуальні ефекти виглядають як ніколи чіткими, незважаючи на старість гри. Як і в більшості ігор компанії Igrosoft, у вашому розпорядженні дев'ять ліній виплат. Ви можете ставити до 25 монет на одну лінію. У грі також є Wild і Scatter символи.

Замовте ще одну порцію

Бонусна гра спрацьовує, коли ви отримуєте принаймні три символи синьою кришечки в будь-якому місці на барабанах. В ході міні гри ви зможете вибрати будь-яку з кришечок з бонусом. Так само після кожної вдалої гри ви можете подвоїти свій приз в грі 50/50.

Бонусні ігри додають додатковий інтерес до цієї і без того відмінній грі. Lucky Haunter - гра, яка пропонує безліч можливостей, щоб зацікавити як новачків, так і хардкорних гравців і повернутися за добавкою.

Попробуйте сыграть в наши автоматы