Гральний автомат Joker Pro

Net Entertainment відомі в ігровій індустрії своїм шиком, коли мова заходить про графік, так як більшість ігор поставляються з 3D або HD графікою. Однак час від часу Net Entertainment нагадує своїм гравцям про те, що ігрові автомати існують вже давно, і вони сильно відрізнялися від тих, що є зараз. Joker Pro, перенесе вас в початок 80-х років в період "дискотек". Фон цього слоту каже відразу про все, він покритий суцільним фіолетовим кольором і блискучими зірками, що рухаються по колу. Відчуйте атмосферу початку 80-х років, коли ви граєте в ретро-тематичний слот Joker Pro на 5 барабанах і 10 лініях.

Геймплей гри

Перш за все, ви регулюєте ставку. Мінімальна вартість ставки, становить 0.2 монети. Ви можете збільшити вартість монети до максимуму в 1.00 монету. Незважаючи на те, що ігровий слот казино Joker Pro зроблений в ретро-тематичної тематиці, в ньому є сучасні ігрові елементи, такі як бонусні функції, в міру того, як ви граєте, ви будете підніматися вище за рівнем. У грі 10 рівнів, а мінімальна і максимальна сума ставки на лінію визначається вашим рівнем. Ви також можете підніматися по рівнях, просто натискаючи кнопку "Рівень". Для зручності в грі є кнопка "Автогра".

Особливі символи

Wild - Wilds представлена ​​значком "WILD".
Scatter - джокер в цій грі - Scatter.
Інші символи - ось інші символи: діаманти, сімки, дзвіночки, підкови і чотирилисник.
Бонусні раунди
Як мінімум один Scatter символ призводить до бонусним раундів, де ви можете виграти наступні символи:

  • діамант
  • червоні 7
  • три бари
  • Золоті дзвони
  • підкови
  • Чотири листових конюшини

Кожен з цих символів має свою ціну.

Автомат вартий уваги, і не дивлячись на те що він ретро, ​​це все ще відмінний автомат з крутим виграшем і приємним дизайном

Попробуйте сыграть в наши автоматы