Гральний автомат Guns N' Roses

Особливості гри і ставки

У вступі до гри Guns N 'Roses Аксель Роуз співає "Sweet Child o' Mine", і ви зможете вибрати з 5 пісень безперервну композицію. У лівому нижньому кутку знаходиться "Сетліст", а також кілька ігрових налаштувань. У грі Guns N 'Roses можна встановити Автогри з 10 до 1000 обертань. Як завжди, гра має 5 барабанів і 3 ряди символів. У нижній частині гри знаходяться всі найбільш важливі ігрові функції. Також в окремому списку вказані грошовий баланс, загальна ставка на один спін і Ваша прибуток. Слот Guns N 'Roses працює тільки на 20 фіксованих лініях.

Wild, високі бонуси і інші символи.

Wild: Емблема з обкладинки альбому Sweet Child o 'Mine, яка замінює інші символи і може перетворитися в розширюється Wild, потім складену в три ряди!
Бонусні ігри: Позолочена рамка! Вона може з'явитися на барабанах 1, 3 і 5 і дати один з наступних Бонусів:

  • Encore Free Spins дає вам 10 обертань.
  • Appetite For Destruction з обкладинкою альбому у вигляді хреста з черепами - це випадковий Wild! Він може покрити і замінити від 4 до 5 символів і дати дійсно високу виплату.

Інші символи: Аксель Роуз на вершині. Потім йде Слеш і Дафф МакКеган. Потім два медіатора. Вони доповнюються гральними картами. З тузом, все гарно прикрашені трояндами!

Гра грандіозна! Сам автомат працює ідеально, виплати хороші, а додайте сюди ще й кращу музику. Вам просто знесе дах!

Попробуйте сыграть в наши автоматы