Гральний автомат Gnome

Назва цієї гри, безумовно, трохи химерна. Але якщо знати російську, то все говорить сама за себе. Ласкаво просимо в Gnome.

Інтерфейс і управління

Барабани займають центральне місце в грі, гарантуючи, що ви не пропустіть жодної дії. Обрамлення барабанів додає приємний візуальний ефект "вдома гнома". Скрізь купа дрібних деталей, аж до каміна в будиночку.

Якщо взяти для користувача інтерфейс, то його можна описати тільки як приголомшливий. У нижній частині екрана є кнопки, які працюють в якості елементів управління для гравця. Завдяки їм ви можете вибирати лінії, які будуть активні при грі. Також є кнопка "Ставка", яка дозволяє збільшити ставку на кожну з ліній виплат. Особливістю гри є кнопка "Допомога", розповість вам про виграшні комбінації, які ви можете вибити. Багато ігор трохи збивають з пантелику, коли справа доходить до виграшу, але Gnome все пояснить.

Стабільність і простота

Є купа прикладів автоматів які гальмують і лагають.
На щастя, Гном не страждає ні від однієї з цих проблем! Гра працює гладко, яскраво і спритно. Анімація на гнома теж приємна, і без збоїв в роботі. Раніше ми згадували про те, як пильна увага приділялася найдрібніших деталей. Коли ви обертаєте барабани, є шестерні, які обертаються під барабанами. Це абсолютно не важливо для виграшу, але для приємної гри точно не завадить.
Управління легке, що дозволяє будь-якому зрозуміти гру і зіграти пару ставок. На екрані завжди відображається виграш і ставки.

Так як в світі повно різних автоматів, то конкуренція досить висока. Але на щастя Gnome не з боязкого десятка, він з легкістю може конкурувати з сучасними автоматами.

Попробуйте сыграть в наши автоматы