Гральний автомат Garage

 

Garage змінить вашу думку про автомати. Більше ніяких килимових доріжок і блискучих каменів зі стразами. Тільки хардкор!

Обіцяючи чисто автомобільну тематику, гра точно стала хітом і тримається на плаву вже не перший рік. Якщо ви раніше бували в автомайстерень, то знаєте, як брудно можетт бути. Деталі можна знайти всюди, гайки, болти та інше.

Ігровий інтерфейс і функції

На щастя в грі все гладко і чисто, дизайн зроблений що б не відлякати людей які не в темі. Анімації гладкі і приємні, а звуковий супровід окремий кайф.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і зроблений, щоб інформувати всьому що відбувається на екрані. Знизу екрану знаходяться кнопки, які гравець буде використовувати для гри. За допомогою цих функцій гравець зможе вибрати, скільки ігрових ліній він хоче використовувати. При виборі кількості ліній виплат, на екрані спалахують відповідні лінії, підсвічуючи то, що ви можете виграти.
У верхній частині екрану, ви можете побачити загальну суму ставки і загальний баланс

Час закатати рукава і кинутися в гру

Перемога під час гри в Гараж це, звичайно, не складно. Якщо у вас в грі велика кількість ліній і ви можете підібрати відповідні символи, ви зможете претендувати на кілька великих призів. В Гаражі ніколи не буває нудних моментів, що, безумовно, є одним з його головних достоїнств.

Сам ігровий процес теж простий, так як ви просто регулюєте суму, яку хочете поставити на кожну лінію виплат, і натискаєте кнопку обертання. Будь то одна лінія виплат або 25 ліній виплат, гравці оцінять простоту.

Попробуйте сыграть в наши автоматы