Гральний автомат Fruit Cocktail

Відпочиньте і спробуйте фруктові коктейлі. Запустіть Fruit Cocktail. Будучи класичним слотом від Igrosoft, він має знайомі символи з інших фруктових слотів, але з важливою деталлю, все в тему вечірки. Тут 5 барабанів і 9 ліній виплат, як і в більшості слотів, розроблених компанією Ігрософт. Лінії фіксовані таким чином, що активувати можна тільки 1, 3, 5, 7 або 9.
Більшість людей люблять веселитися. Цей слот пропонує саме це, і саме тому він набув великої популярності. Як тільки ви запускаєте його, ви отримуєте неймовірний приплив азарту і задоволення. Він простий у використанні для початківців, так як елементи управління зрозумілі самі по собі.

Як зірвати джекпот?

Тут пропонують джекпот в 5000 кредитів, коли ви вибиває 5 відповідних фруктових коктейлів на активну лінію. Крім того, ви можете виграти до 125 000 кредитів під час бонусних ігор. Ваші шанси на виграш джекпоту будуть залежати від того, скільки ставок ви зробите, а також від ліній виплат, які ви активуєте. Якщо припустити, що ви граєте з 9 лініями, то максимальна ставка складає 225, в, тоді як мінімальна ставка - 25 кредитів, де мінімальна ставка на одну лінію - 1 кредит, а максимальна - 25.

Символи та бонусні раунди

Scatter символом, є полунична іконка, і при вибиванні, як найменше, трьох в будь-якому місці барабанів, активується бонусний раунд. Граючи безкоштовно, ви можете активувати всі лінії і таким чином збільшити шанси на великий виграш. Але ви можете, регулювати ставки на одну лінію при грі на реальні гроші, щоб зменшити ризик великого програшу. Грайте з розумом і вигравайте!

Попробуйте сыграть в наши автоматы