Гральний автомат Fruit Cocktail 2

Класичні, ностальгічні гри популярні як ніколи, і ми тут, щоб представити вам ще одне доповнення до цієї великої сім'ї.

Fruit Cocktail 2 - це слот-гра від Igrosoft, заснована на класичній темі ігрового автомата, казино з фруктовими символами і великими виграшами. Гра виглядає і відчувається знайомої з самого початку, а функції настільки прості в освоєнні, що ви зможете почати гру за лічені хвилини. Так що давайте не будемо витрачати час на розмови, а зануримося в саме серце веселощів Fruit Cocktail 2 для повного знайомства з ігрового всесвіту.

Весь ігровий екран фактично зайнятий гігантським ігровим автоматом, з великими квадратними кнопками знизу і металевою рамкою по всьому периметру. За винятком барвистих барабанів, Fruit Cocktail 2 не вражає візуально. Проте, багато гравців шукають саме такий дизайн, і розробники знають це.

Інгредієнти для грошового коктейлю

Fruit Cocktail 2 - це інтуїтивно зрозуміла слот-гра, в якій всього кілька правил і кнопки гарно згруповані в нижній частині ігрового екрана для додаткового зручності. Гра складається з 5 барабанів з 3 символами на кожному з них. Всього на вибір пропонується 9 ліній. Використовуйте кнопку "Ставка", щоб змінити свою ставку, і за допомогою клавіш швидкого доступу до ліній, щоб активувати стільки ліній виплат, скільки ви хочете активувати. Після кожного успішного обертання, ви отримуєте можливість зіграти в міні-карткову гру, якщо ви вирішите це зробити. Виграш може подвоїти вашу винагороду, але програш забере всі ваші монети відразу.

Кавуни, лимони, груші та банани є найбільш поширеними і найменш цінними символами гри. За ними йдуть яблука, апельсини і виноград. Кожен символ може бути розташований 5 різними способами, щоб викликати виплату на лінії. Найбільш цінні комбінації складаються з 5 однакових символів, але ви також можете виграти і менші за розміром призи за комбінації всього з 4 або 3 символів. Подивіться на таблицю виплат, щоб дізнатися, які у вас шанси. Найбільший приз - 5 000 монет за комбінацію з 5.

Бонусні символи

Останні 2 символи, присутні на барабанах, трохи особливі. Символ джокера, це Wild. Він замінює будь-який символ окрім винограду. Самі по собі джокерні комбінації є другими за цінністю і коштують максимум 2000 монет. Нарешті, коктейль є бонусним символом, який діє як Scatter символ. Вибийте 3 або більше в будь-якому місці на барабанах, щоб викликати бонусну гру.

Попробуйте сыграть в наши автоматы