Гральний автомат Crazy Monkey

Розробники ігрових програм від компанії Ігрософт в черговий раз продемонстрували своє чудове почуття гумору в слоті Crazy Monkey. Ця тема була популярною за часів наземних казино. Сьогодні любителі класики можуть грати безкоштовно в улюблену гру вдома.

Герой гри і тематика

Головними героями відіслати Crazy Monkey мавпи, які з легкістю підбадьорювали і радували своїми трюками навіть найвибагливіших відвідувачів. Головний герой запросить вас у джунглі, щоб знайти скарби. Незважаючи на те, що в цій грі відсутні спецефекти, сучасна графіка і анімація, картинки якісно намальовані і відповідають обраній темі. Головний герой готовий продати вам секрет пошуку скарбів за купу бананів. У дизайні слота переважає зелений колір африканських джунглів.

Інтерфейс і правила гри

В цілому, дизайн слота на високому рівні, всі відповідає заявленій темі. Ненав'язлива графіка, розслаблююча музика, цікаві картинки і захоплюючий геймплей залучають фанатів. У нижній частині дисплея знаходиться стандартна ігрова панель управління. Під п'ятьма барабанами знаходиться червона мавпа, яка завжди допоможе вам.

Попробуйте сыграть в наши автоматы