Гральний автомат Crazy Monkey 2

Наступним успішним слотом в Igrosoft є гаряче очікуваний сіквел Crazy Monkey 2. Як і його попередник, Crazy Monkey 2 являє собою п'яти барабанний відео-слот, встановлений в самому серці джунглів і, як і його попередник, має 5000 джек-пот. Трохи розчаровує те, що джекпот не було збільшено - але сиквел це продовження оригіналу, так що головне тут веселощі, правда?

Стабільність запорука успіху

У слоті змінилося не багато, але головне що змінилося це графіка і дизайн. Чагарники, трава і дерева виглядають тепер на порядок краще ніж в першій частині, так що за це окреме спасибі. Та й в цілому, автомат став працювати швидше.

Деякі символи повертаються і сюди. Купка бананів, метелик і сама мавпа. Змія повернулася, згорнувшись в нову позу, і логотип Crazy Monkey повернувся. Тепер, замість золотого черепа, маска. Зміни також включають червону жабу, яскраво-зелену жабку і тропічну птицю.

Як і в першій частині, в Crazy Monkey 2 можна грати від 1 кредиту за спин до 225. Користувачі можуть вибрати 1, 2, 5, 7 або 9 ліній: кожна опція вибирається в нижній частині гри, де гравці також бачать виплати, зробіть свої ставки і натисніть на кнопку старту.

Бонусні ігри

Як було сказано, маска діє як Wild, витісняючи золотий череп з оригінального Crazy Monkey. Вона функціонує також, замінюючи собою все знаки гри. Єдина іконка, яку дика не може замінити - це мавпа, так як це Scatter, для розблокування бонусної гри.

У бонусної грі Ви повинні вибрати одну з чотирьох гральних карт. Якщо ваша карта вище, ніж у круп'є, то ваша виплата подвоюється. Якщо ваша карта дорівнює карті круп'є, то вона залишиться колишньою, а якщо менше, то ви програєте свій виграш.

Попробуйте сыграть в наши автоматы